Kosutusretked

Igapäeva kiire elutempo esitab meile sageli palju nõudmisi. Kosutusretkedel võtame aja maha ning ammutame hoopis ise kosutust looduse- ja liikumisrõõmust ning leiame koos mõnusa väikegrupiga ideid, kuidas kiire elutempoga edukamalt toime tulla!

Järgmised avalikud kosutusretked:

Telli Lihtsalt Rahulikult kosutusretk oma grupile!

Küsi täpsemat infot: info@lihtsaltrahulikult.ee

5 põhjust miks liituda kosutusretkega?

Uudsed elamusmatkad looduses
Matkad toimuvad looduskaunites paikades üle Eesti. Saad avastada enda lähedal kauneid paiku, kus regulaarselt iseendale aega võtta.

Pikaajaline mõju
Igal matkal on uus fookusteema ja harjutus, mis aitab sul igapäeva kiire elutempoga paremini toime tulla. Iga matkal saad endaga kaasa mõne praktilise nipi, millega oma igapäeva veelgi mõnusamalt nautida.

Väike rühm = tugevam kontakt
Meie grupis on kuni 10 inimest, mis tagab personaalsema kogemuse ja võimaluse sügavateks vestlusteks kaaslastega. Toetavas õhkkonnas iseenda kogemuste jagamine ning teiste kuulamine on üks mõnusamaid viise õppimiseks.

Tervislik kogemus
Füüsiline aktiivsus, looduslik keskkond, teadvelolek ja eneseanalüüs on teaduslikult näidanud väga head mõju oma vaimse tervise eest hoolitsemisel ja läbipõlemise ennetamisel ja ravil. Kosutusretk ühendab need!

Inspireerivad läbiviijad
Kosutusretkede läbiviijateks on Maret Kesküla ja Liisa Õunpuu, kelle tugevusteks on mõnusa grupidünaamika loomine, mitmekülgsed (ja teaduslikud) teadmised aeglustamise teemadel ning samuti osalejate vajadustega arvestamine. Kosutusretke korraldamine ühildab hästi peakorraldaja Mareti varasemad kogemused psühholoogia õpingutest ja nõustamistööst, kutselise koolitaja kogemused, turismiettevõtluse õpingud, giiditöö ning sportliku harrastusena orienteerumise.

Välju oma igapäeva virr-varrist ja avasta viise, kuidas kiire elutempoga edukamalt toime tulla!