Nõustamine

Toetan Sind endale mõnusa elutempo kujundamisel!


– Tunned, et ei jõua kõigi oma tegemistega sammu pidada?
– Tunned sageli ajasurvet, et kõik oluline kiiresti tehtud saaks?
– Soovid erinevaid eluvaldkondi paremini tasakaalustada, et jääks aega kõigele, mis on päriselt oluline?
– Tunned, et vajad muutusi läbipõlemisega toimetulekuks või selle ennetuseks?

Need on näited mõningatest muredest, mille korral saan sind abistada!

Lähtuvalt aeglase nõustamise kontseptsioonist on minu jaoks nõustamisprotsessis olulisel kohal:

  • Keskendumine sinu heaolu parandamisele. Nõustamise fookuses oled sina, sinu toimetulek ja sinu heaolu. Olen nõustamisprotsessis sobilike meetodite kasutamisel paindlik, et lähtuda just sinu vajadustest.
  • Stressi allikate kaardistamine. Avastame, millised välimised ja sisemised tegurid võivad su elu taskaalust välja viia. Tavaliselt on need pisikesed detailid keskkonnas, harjumustes, reaktsioonides või uskumustes, mis tekitavad meis ajasurvet või stressi laiemalt. Paraku omal käel nende märkamine on tihti keeruline. Tulen appi ja uudistame, kus nad end peidavad.
  • Kvaliteedi eelistamine kvantiteedile. Selleks, et jõuaksid endale olulist nautida, on hädavajalik prioritiseerida oma tegevusi ja väärtusi. Sestap aitan ka nõustajana Sul oma tegevusi mõtestada ning vajadusel mõista, mis on sulle päriselt oluline ning milliseid kohustusi saaksid vähendada.
  • Aja võtmine nõustamisprotsessiks. Minu standardpakett koosneb kolmest kohtumisest, mille kestvuseks on umbes 75 minutit. See annab meile võimaluse luua mõnus tööliit, rahulikult olukorda avastada ning teha muutusi, millel on pikemaajalisem mõju.

Teiste kogemusest:

Maret loob nõustajana turvalise õhkkonna, olles ise kohtumisel täiesti kohal, hinnanguvaba ja uudishimulik.
Meeldis, et vajaduse ilmnedes kasutasime olukorra analüüsimiseks tööriista, mis aitas oluliste valikute eeliseid ja puuduseid selgemalt mõista. Maret kasutab kohtumistel lahenduskeskseid võtteid, mille abil sain oma muresid, vajadusi ja valmisolekut n-ö kraadida.”

– Teili

3 x 1h 15min
kohtumine Zoomis

68€/kord
(kokku 204€)

3 x 1h 15min
kohtumine Tartus

95€/kord
(kokku 285€)

3 korda osalemine on soovituslik. Sul on igal hetkel vabadus edasisest nõustamisest loobuda. Samuti on soovi korral võimalik teha rohkem seansse.


Loome elu, kus on parasjagu puhkust, eneseteostust, häid suhteid ja kindlustunnet!
Loome elu, kus saad tunda kergust ja leida endas uue sära.


Küsi lisainfot või broneeri aeg kohtumiseks: